Dječja karnevalska povorka u Rijeci

26. veljače 2019.

Sudjelovali smo po deseti put na Dječjoj karnevalskoj povorci u Rijeci. Vrijeme je bilo za poželjeti, sunce nas je grijalo i obasjavalo čitav naš put od Kraljevice do Rijeke, kao i dok smo čekali na Gatu da bi krenuli u povorku.

Kape, šalove, rukavice davali smo mamama i tatama, spremali u ruksake kako bismo mogli nesmetano krenuti i povorku i uživati u pogledima mnogobrojnih gledatelja, kao i roditeljia, nona, nonića, baka i djedova. Djeca su pozirala, skupljala bombone i uživala u pažnji koju su im svi pružali. Na svakoj pozornici pokazali smo svoju koreografiju i naše lijepe točkice. Kao i u Crikvenici, jedva smo dočekali Export drvo u kojem smo još jednom odplesali našu koreografiju, završili povorku i počastili se sokom i krafnama.

Ovo leto Mini i Micki oteli smo bit
i mislieli kako je to lako storit
šilici smo puno muke dali
aš bez točkic za haljice nismo bili pravi
kako materijala na točkice nigdi ni bilo
va Trst smo po njega šli
ali va Trstu butige delale nisu
i našu su šilicu stavile va stisku
ipak sve smo to rešili
točkice našli
i ovo leto po deseti put
na Rički karneval došli.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI