Izlet na Platak

2. studenoga 2018.

S početkom nove pedagoške godine i lijepim zadnjim danima ljeta odlučili smo jedan dan provesti na poludnevnom izletu na Platku. Na Platak su išle sve vrtićke skupine: Kockići, Tigrovi, Lavići i Zvrkići.

Po izlasku iz busa udahnuli smo svježi jutarnji zrak i krenuli u šetnju prirodom. Djeca su doživjela svim svojim osjetilima početak jeseni promatrajući prirodu na jedan drugačiji način. Kada smo se spustili na livadu, ostavila su svoje stvari, te smo raširili našeg "šarenog zmaja" s lopticama i krenuli u igru. Igralo se tu i nogometa, lovice, kotrljalo se po travi, promatralo iz daljine konje i slično. Nakon igre, djeca su pohrlila svojim ruksacima kako bi pojeli koju grickalicu te smo krenuli umorni prema busu. Po povratku busom većina djece je već utonula u slatki san.

Bio je ovo jedan prekrasan ljetno-jesenji dan u prirodi te smo sigurni da ćemo ga uskoro ponoviti na nekom novom izletu.

Izlet na Platak

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI