Maškare u vrtiću Orepčići

10. ožujka 2022.

Ima li nešto ljepše i bolje, nešto kada možeš postati sve što želiš, kada se možeš uživjeti u svijet dragih likova iz crtića i bajki. Maškare, to ludo peto godišnje doba, doba koje nama i djeci mami osmijeh na lice. Tada postajemo prekrasne vile i princeze, hrabri batmani, spidermani, kauboji i indijanci, zle vještice… Postajemo sve što zamisli dječja mašta.

Maškarani petak u vrtiću čekamo s nestrpljenjem. Uz predstavljanje maski, razne natjecateljske igre te muziku i ples veselimo se svi zajedno. Sve što je lijepo kratko traje, a tako je i sa ovogodišnjim maškarama. Bile su kratke, ali slatke.

Za kraj, tradicionalno posjetili su nas mesopustari Kraljevice koji nikada ne zaborave nas najmlađe i najveselije.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI