Odlazak na predstavu “Ključarica”

11. studenoga 2018.

Dana 9. studenog 2018. godine u sklopu 23. revije lutkarskih kazališta Rijeka, u Gradskom kazalištu lutaka Rijeka, gledali smo predstavu "Ključarica". Predstava je bila u izvedbi Teatra Oz iz Mošćeničke Drage.

Predstava je osmišljena tako da glumica komunicira s publikom pa je djevojčica M. odabrala ključ koji je otključao Legendu o stijeni kod Kraja, a dječak J. je otključao Legendu o Šparožnoj jami (Kastav). U kazalište su išla djeca iz skupina Tigrovi, Kockići, Zvrkići i Lavići.

Nakon odgledane predstave svi smo se uputili pješice na Korzo gdje smo se razdvojili. Tigrovi i Kockići išli su prošetati kroz tunel od Dolca do crkve svetog Vida. Za djecu je to bio pravi doživljaj, javili su se osjećaji sreće, straha, uzbuđenja čak je bilo i malo suza. Prije odlaska na autobus svi zajedno smo se našli ispred osnove škole Nikole Tesle gdje smo pokušali napraviti spontanu zajedničku fotografiju.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI