Ožujak u skupini “Lavovi”

22. travnja 2024.

Dolazak prvih proljetnih dana odlučili smo obogatiti odlaskom u kazalište Ivana pl. Zajca u Rijeci ili, kako su ga djeca nazvala, "veliko kazalište".

Lavovi

Prije nego smo se uputili u kazalište gledati balet "Pinocchio" odazvali smo se pozivu tate Leona Turine da ga posjetimo na njegovom radnom mjestu u A1 centru, pružatelju telekomunikacijskih usluga.
Djece su upoznala na koji način informacije koje se odašiljaju preko mobilnih telefona dolaze do korisnika, gdje se čuvaju tajni podatci svih korisnika te još mnogo zanimljivih činjenica.

Lavovi

Na kraju druženja tata Dario i njegove kolege počastili su nas slatkišima i sokovima. Nakon ugodnog druženja u A1 uputili smo se u kazalište pogledati balet "Pinocchio" čija je izvedba premijerno izvedena u veljači 2024. godine. Baletna predstava je trajala skoro sat vremena i uspjela je u potpunosti zaokupiti pažnju naše djece, te su o njoj pričali još dugo vremena nakon.