Projekt “Zub čistozub” dobio donaciju

30. listopada 2017.

Već godinama u vrtiću provodimo projekt "Zub čistozub" koji za svoj cilj ima kod djece razvijati naviku i znanja o pravilnom njegovanju usne šupljine i zuba i o važnosti istog te upoznati ih s liječnikom specijalistom (stomatologom) koji nam pomaže u očuvanju zdravlja usne šupljine i zubi.

12. rujna 2017. odgajateljice Marina Šanko-Brletić i Martina Bošnjaković te zdravstvena voditeljica Maja Tićak na obilježavanju Europskog dana oralnog zdravlja u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Primorsko goranske županije svim prisutnim stručnjacima i sustručnjacima prezentirale su dio tog projekta.

Dentalna poliklinika Mady Maričić prepoznala je naš dugogodišnji trud i rad da djeci rane i predškolske dobi kroz igru i različite njima zanimljive aktivnosti približimo važnost dentalnog zdravlja te nam je donirala ormarić za pravilno čuvanje potrepština za održavanje higijene usne šupljine. Na tome im zahvaljujemo!

dentalna higijena u vrtiću

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI