Radionica izrade i ukrašavanja kućica za ptice

8. veljače 2019.

Dana 24. siječnja 2019. održana je radionica s roditeljima i djecom na kojoj su se izrađivale i ukrašavale kućice za ptice te hrana za ptice. Od ponuđenih materijala moglo se naći mnoštvo različitih žitarica kojima se hrane ptice te različiti ukrasi kojima su se dekorirale kućice.

Djeca su se rado uključila u izradu te su pomagala roditeljima kao i samostalno ukrašavala kućice. Vrijedne ruke su izradile i ukrasile ukupno 35 kućica koje će pružiti zaklon i hranu pticama za vrijeme hladnih dana. Vesela lica su spretno pomogla olakšati zimu našim raspjevanim susjedima kojih će, nadamo se, biti puno u dvorištu vrtića.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI