Radionica izrade ukrasa za “Veselu bućicu”

27. studenoga 2018.

U vrtiću je, povodom budućeg događaja "Vesela bućica - radost djeci", održana radionica izrade ukrasa od češera i najlon vrećica. Vrijedni roditelji i njihova djeca izrađivali su velike ukrase od češera i pompone od najlon vrećica.

Interes i odaziv roditelja je bio jako velik, da smo uz dvije pripremljene sobe Tigrova i Kockića morali krenuti i u sobu od Lavića. Roditelji su iskazali svoju kreativnost i sposobnost manipuliranja žicom i kliještima kako bi napravili ukras od češera, a s druge strane timski rad kako bi se napravio pompon od najlon vrećica. Zahvaljujemo se svim roditeljima i djeci koji su sudjelovali na ovoj radionici. Napravljeno je više od stotinu pompona i nešto manje ukrasa od češera. Veselimo se i daljnjim budućim suradnjama s roditeljima i djecom.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI