Spremnost djeteta za polazak u školu

2. studenoga 2020.

Poštovani roditelji djece školskih obveznika,

pozivamo Vas na predavanje pod nazivom "Spremnost djeteta za polazak u školu". Predavanje će održati psihologinja Helena Žagar u suradnji s odgajateljicama. Vrijeme održavanja je u utorak, 10. studenoga 2020., s početkom u 17 sati u Centru tehničke kulture Kraljevica (prizemno u dvorani).

Obzirom na nepredvidivost epidemiološke situacije, preporuča se dolazak na predavanje kako bismo uživo iskomunicirali sve što je bitno za upis i polazak djeteta u školu. Napominjemo da su na ovo predavanje pozvani roditelji djece školskih obveznika s područja Grada Kraljevice, neovisno o tome pohađa li dijete vrtić. Molimo Vas da se pri dolasku pridržavate obveznih epidemioloških mjera - upis na potpisnu listu, nošenje maske i dezinfekcija ruku pri ulasku u dvoranu.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI