Što se u Cvjetićima radi?

22. travnja 2024.

Prvo tromjesečje u Cvjetićima proteklo je u adaptaciji, odnosno prilagodbi djece na vrtić. Kada su djeca stekla sigurnost i prihvatila novo okruženje, mogli smo započeti s ponudom raznih aktivnosti primjerenih njihovoj dobi.

Od samog početka djeca su pokazivala veliki interes za glazbu, stoga smo gotovo svakodnevno provodili glazbene aktivnosti pjevanja, sviranja na udaraljkama, šuškalicama, upoznavali i pjevali uz nove glazbene instrumente. Također smo započeli i s aktivnostima tjelesnog vježbanja u dvorani, gdje smo izvodili vježbe, poligone i igre prilagođene dobi i mogućnostima djece.

Bavili smo se i likovnim aktivnostima, nudeći razne materijale i tehnike s ciljem stvaranja likovnog senzibiliteta i početaka razvoja fine motorike. Prateći interese djece, formiramo prostor u kojem djeca borave te nudimo nove materijale i aktivnosti. Svako dijete je jako znatiželjno, puno energije i vole istraživati svijet oko sebe. Aktivno koriste i istražuju svaki kutak koji im je ponuđen.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI