U školskim klupama

19. listopada 2019.

Skupina Kockići, kao najstarija mještovita skupina Dječjeg vrtića Orepčići, je 14. listopada posjetila Osnovu školu Kraljevica. U školi su nas dočekali bivši vrtićarci i njihova učiteljica Kristina Podnar. Proveli smo s njima jedan školski sat. Ugostili su nas, pokazali svoje školske torbe, knjige i pernice.

Sat smo započeli veselo uz pjesmicu koju su nam djeca otpjevala te smo nakon toga krenuli “ozbiljno”. Djeca iz vrtića po prvi puta su sjeli u školske klupe, emocije su bile raznovrsne, od smijeha do tužnih, pa čak i zabrinutih lica. Vrlo brzo emocije su se slegle i svi su za zadovoljstvom crtali za svoje prijatelje školarce. Školsko zvono je zazvonilo kraj sat te smo se polako spremili i krenuli put vrtića. Vrtićarci su vrlo brzo zaboravili školu i vratili se svojoj najdražoj aktivnosti, igri.

Zadnje objave

vrtic.orepcici@gmail.com
Faranski pogon 12, 51262 Kraljevica
Strossmayerova 32, 51262 Kraljevica
UPISICIJENEJELOVNIKPRAVILA PRIVATNOSTI
KONTAKTI
© 2024. Dječji vrtić OREPČIĆI